<< Syyskuu Lokakuu 2017 Marraskuu >>
maanantaitiistaikeskiviikkotorstaiperjantailauantaisunnuntai
25.9. 26.9. 27.9. 28.9. 29.9. 30.9. 1.10.
19:00 Kivimäki 19-20:30 In12 Out3
19:30 Nelinpelivalmennus 19:30-21 In2 Out4
19:00 Valmennusryhmä 1 19-20 In9 Out1
19:00 Kivimäki 19-20:30 In18 Out2
17:00 Kivimäki 17-18:30 In8 Out2
13:00 Minisulkis 13-14 In3 Out0
19:30 Tali 19:30-21 In4 Out5
20:00 Forever 20-21, kentät 6 ja 8 In6 Out7
 
20:00 Valmennusryhmä 2 klo 20-22 In3 Out1
20:30 Tali 20:30-22 In7 Out8
18:30 Kivimäki18:30-20 In11 Out2
   
2.10. 3.10. 4.10. 5.10. 6.10. 7.10. 8.10.
19:00 Kivimäki 19-20:30 In6 Out3
19:30 Pelivuoro 19:30-23 In6 Out5
19:00 Valmennusryhmä 1 19-20 In6 Out2
19:00 Kivimäki 19-20:30 In17 Out3
17:00 Kivimäki 17-18:30 In7 Out2
13:00 Minisulkis 13-14 In3 Out1
19:30 Tali 19:30-21 In10 Out2
20:00 Forever 20-21, kentät 6 ja 8 In7 Out5
 
20:00 Valmennusryhmä 2 klo 20-22 In4 Out2
20:30 Tali 20:30-22 In10 Out4
18:30 Kivimäki18:30-20 In5 Out4
   
9.10. 10.10. 11.10. 12.10. 13.10. 14.10. 15.10.
19:00 Kivimäki 19-20:30 In13 Out3
19:30 Nelinpelivalmennus 19:30-21 In3 Out1
19:00 Valmennusryhmä 1 19-20 In7 Out1
19:00 Kivimäki 19-20:30 In15 Out6
17:00 Kivimäki 17-18:30 In9 Out2
13:00 Minisulkis 13-14 In5 Out1
19:30 Tali 19:30-21 In8 Out5
20:00 Forever 20-21, kentät 6 ja 8 In8 Out3
 
20:00 Valmennusryhmä 2 klo 20-22 In6 Out1
20:30 Tali 20:30-22 In9 Out5
18:30 Kivimäki18:30-20 In9 Out3
   
16.10. 17.10. 18.10. 19.10. 20.10. 21.10. 22.10.
19:00 Kivimäki 19-20:30 In3 Out6
19:30 Kivimäki19:30-21 In6 Out4
19:00 Kivimäki klo 19-22 In11 Out3
19:00 Kivimäki 19-20:30 In16 Out3
17:00 Kivimäki 17-20 In5 Out2
13:00 Minisulkis 13-14 In3 Out0
19:30 Tali 19:30-21 In0 Out0
20:00 Forever 20-21, kentät 6 ja 8 In6 Out5
   
20:30 Tali 20:30-22 In10 Out8
     
23.10. 24.10. 25.10. 26.10. 27.10. 28.10. 29.10.
19:00 Kivimäki 19-20:30 In4 Out0
19:30 Nelinpelivalmennus 19:30-21 In2 Out0
19:00 Valmennusryhmä 1 19-20 In0 Out0
19:00 Kivimäki 19-20:30 In2 Out0
17:00 Kivimäki 17-18:30 In0 Out0
13:00 Minisulkis 13-14 In0 Out0
19:30 Tali 19:30-21 In0 Out0
20:00 Forever 20-21, kentät 6 ja 8 In1 Out0
 
20:00 Valmennusryhmä 2 klo 20-22 In1 Out0
20:30 Tali 20:30-22 In0 Out0
18:30 Kivimäki18:30-20 In0 Out1
   
30.10. 31.10. 1.11. 2.11. 3.11. 4.11. 5.11.
19:00 Kivimäki 19-20:30 In2 Out0
19:30 Nelinpelivalmennus 19:30-21 In1 Out0
19:00 ! PERUTTU (KOULUN OMA KÄYTTÖ ! Valmennusryhmä 1 19-20 In0 Out0
19:00 Kivimäki 19-20:30 In1 Out0
17:00 Kivimäki 17-18:30 In0 Out0
13:00 Minisulkis 13-14 In0 Out0
19:30 Tali 19:30-21 In0 Out0
20:00 Forever 20-21, kentät 6 ja 8 In1 Out0
 
20:00 ! PERUTTU (KOULUN OMA KÄYTTÖ ! Valmennusryhmä 2 klo 20-22 In0 Out0
20:30 Tali 20:30-22 In0 Out0
18:30 Kivimäki18:30-20 In0 Out1
   
Nimenhuuto.com on hyvä palvelu urheilijoille: joukkeiden nettikalentereissa jo 10 273 357 treeniä, matsia ja muuta tapahtumaa.